BRAMY GARAŻOWE

Nowoczesna brama garażowa, pozwala użytkownikowi nie tylko na komfortowe korzystanie z garażu bez względu na warunki atmosferyczne, ale ma także duży wpływ na estetykę domu. Możliwość dobrania odpowiedniego koloru panelu, jego struktury, przetłoczeń, przeszkleń sprawia, że każdy może dopasować bramę garażową do swoich wymagań i wyglądu całego budynku. EDOM oferuje doskonalej jakości bramy garażowe firmy Wiśniowski.

Na stronie www.wisniowski.pl znajdziecie Państwo pełen przegląd modeli i sposobów ich wykończenia.

BRAMY UCHYLNE – EKONOMICZNE I SPRAWDZONE

Nasza brama NOVUM jest najtańszą w swojej klasie bramą uchylną dostępną na rynku! Proste, tradycyjne rozwiązania konstrukcyjne gwarantują niską cenę bramy, a niezawodne działanie potwierdzają zadowoleni klienci.

Praktyczne

Wygodne wejście do garażu bez konieczności otwierania całej bramy umożliwia zamontowanie drzwi przejściowych w skrzydle. Teraz, bez niepotrzebnego wysiłku, można wyjść, wyprowadzić rower czy schować narzędzia.

Łatwe w obsłudze

Sprawne użytkowanie gwarantuje zespół sprężyn naciągowych oraz samonastawne rolki. Zamykanie i otwieranie bramy przebiega stabilnie, łatwo i pewnie.

Bezpieczne

Bezpieczne użytkowanie gwarantuje zastosowany zespół sprężyn naciągowych w osłonach. Dwupunktowe, zatrzaskowe ryglowanie daje zawsze pewność zamknięcia bramy, dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo mienia.
Bramy garażowe roletowe

Komfort obsługi zwiększa wyposażenie bramy w siłownik. Brama roletowa jako jedyna posiada napęd elektryczny w pakiecie podstawowym – bez dopłaty. Sterowanie odbywa się za pomocą wyłączników: wewnętrznego i zewnętrznego na kluczyk.

Zamawiając dodatkowo zdalne sterowanie pilotem, niezależnie od aury, wygodnie i bezpiecznie wjedziesz do garażu. W przypadku braku zasilania bramę można otworzyć ręcznie, za pomocą korby.

BRAMY GARAŻOWE ROLETOWE

Komfort obsługi zwiększa wyposażenie bramy w siłownik. Brama roletowa jako jedyna posiada napęd elektryczny w pakiecie podstawowym – bez dopłaty.

Sterowanie odbywa się za pomocą wyłączników: wewnętrznego i zewnętrznego na kluczyk.

Zamawiając dodatkowo zdalne sterowanie pilotem, niezależnie od aury, wygodnie
i bezpiecznie wjedziesz do garażu.

W przypadku braku zasilania bramę można otworzyć ręcznie, za pomocą korby.

BRAMY GARAŻOWE SEGMENTOWE

Bramy garażowe segmentowe otwierane pionowo do góry i prowadzone pod kątem prostym całkowicie wykorzystują otwór wjazdowy oraz głębokość pomieszczenia garażowego nie zajmując tym samym przestrzeni przed budynkiem.

Cechy i zalety:

Funkcjonalne

Swobodne parkowanie samochodu na krótkim podjeździe możliwe jest dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza bramy.
To ważna zaleta zwłaszcza, gdy wjazd do garażu znajduje się np. przy ruchliwej ulicy.


Ciepło

Najlepszą izolację termiczną i akustyczną w pomieszczeniu zapewniają stalowe panele o grubości 40 [mm] ocieplone pianką oraz uszczelnienie bramy na całym obwodzie. Współczynnik przenikania ciepła dla bramy segmentowej UniPro kształtuje się na poziomie Uk = 1,0 W/m2 x K.

Komfor

Wygodną obsługę w każdych warunkach atmosferycznych zapewnia wyposażenie bramy w automatykę ze zdalnym sterowaniem.